Odszkodowanie po wypadku cz.2

Posted on Lis 1, 2018

Odszkodowanie po wypadku cz.2

Odszkodowanie po wypadku z polisy AC. Odszkodowanie po wypadku pojazdu możemy otrzymać z polisy AC i OC. W przypadku polisy AC odszkodowanie po wypadku nie zostanie wypłacone jeżeli, szkoda powstała w pojeździe innym niż jego przeznaczenie, jeżeli szkoda została spowodowana specjalnie, umyślnie, lub na skutek wielkiego zaniedbania.

Czytaj dalej »

Szkody po wypadku

Posted on Paź 15, 2018

Szkody po wypadku
Pragmatiq Kancelaria Prawna allekurier.pl/paczka-do-niemiec

Sytuacje, w których na drogach i ulicach dochodzi do wypadków, są dość często spotykane i opisywane w prasie. Doprawdy trudno znaleźć skuteczne metody, aby zapobiegać takim zjawiskom. Wprowadza się coraz bardziej rygorystyczne przepisy, a mimo to nadal pojawiają się kierowcy, którzy się tym nie przejmują i doprowadzają w efekcie do wielu kraks i kolizji. Poszkodowani mają prawo w tego typu sytuacji walczyć o odszkodowania wypadkowe. Jest to ich naturalne prawo, z którego bez dwóch zdań powinni skorzystać.

Wysokość odszkodowania zależy od wielu czynników, spory wpływ ma tu na przykład fakt, jak wielkie są obrażenia na ciele osoby, która ucierpiała w wypadku. Jeśli są one poważne i zdrowie zainteresowanego nie jest w najlepszym stanie, to w takim przypadku ewentualna suma może być dość spora. Z drugiej strony raczej nikt nie chce znaleźć się w sytuacji, kiedy musi występować o odszkodowania wypadkowe. Większość ludzi chciałaby bezpiecznie poruszać się po ulicach i nie ryzykować własnego zdrowia, a nawet życia.

Pieniądze nie zrekompensują wszystkich poniesionych szkód i strat, to wydaje się zupełnie jasne. Chociaż czasami po wypadku konieczna jest długa rehabilitacja i wtedy odszkodowania wypadkowe mogą odgrywać sporą rolę. Uzyskane pieniądze powinny przydać się w procesie dochodzenia do pełni zdrowia i sprawności fizycznej. Wypada życzyć każdemu, aby występując z wnioskiem o rekompensatę finansową, spotkał się z pozytywną odpowiedzią. Obecnie tak się w większości przypadków dzieje, co na pewno jest bardzo pocieszające.

Czytaj dalej »

Odszkodowania Powypadkowe cz.2

Posted on Wrz 15, 2013

Odszkodowania Powypadkowe cz.2

Do świadomości większości ludzi powoli zaczyna docierać bardzo istotny fakt, że powinni być ubezpieczeni na wszelkie możliwe ewentualności. Wydaje się to wręcz obowiązkiem, którego należy przestrzegać i pilnować. Na szczęście spora liczba osób zdaje sobie z tego sprawę i postępuje zgodnie z powyższymi zaleceniami i wskazówkami.

Nigdy nie wiadomo, czy nie zdarzy się na przykład jakieś nieszczęście podczas kierowania własnym samochodem – ubezpieczenie samochodu

Czytaj dalej »

Odszkodowanie po wypadku cz.1

Posted on Lip 22, 2013

Odszkodowanie po wypadku cz.1

Jak powszechnie wiadomo wielu ludzi musi wstać wcześnie rano, żeby zdążyć dojechać do pracy. Nierzadko bardzo się spieszą i czasami przynosi to fatalne następstwa. Dochodzi do nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, czego skutkiem są niestety liczne wypadki na drogach. Wzywa się następnie odpowiednie służby, które badają przyczyny zaistniałej sytuacji i wyciągają pierwsze, wstępne wnioski. Poszkodowane osoby mają naturalnie szansę na zadośćuczynienie i odszkodowanie po wypadku.

Czytaj dalej »

O portalu

Posted on Mar 30, 2013

O portalu

Strona przedstawia unikatowe wiadomości w temacie ubezpieczeń oraz odszkodowań oraz wszelkich wiadomości które oscylują w okół tych tematów.

Będziemy się starać przedstawiać Państwu najwłaściwsze wiadomości które Naszym zdaniem są najważniejsze w dziedzinach Ubezpieczeń i Odszkodowań. Mocno cenimy powierzchnie na swojej stronie dlatego dbamy o to by umieszczane teksty całkowicie wyczerpywały tematy które poruszają.

Czytaj dalej »

Wypadek w Pracy

Posted on Lut 15, 2013

Wypadek w Pracy

Wiele ludzi ma niebezpieczne zawody i pracuję w zakładzie, w, którym nie trudno o wypadek w pracy. Trzeba bardzo uważać i nieć oczy dookoła głowy, aby nie zrobić sobie krzywdy. Niekiedy potencjalne zwykłe zadanie w pracy może zakończyć się niemiłym wypadkiem, który może uszkodzić nasze ciało na długie tygodnie lub też miesiące.

Czytaj dalej »