Odszkodowanie Wypadkowe

Posted on Paź 5, 2018

Odszkodowanie Wypadkowe
www.podatki-taxfinance.pl

Jeżeli doznaliśmy urazu w trakcie wypadku lub kolizji drogowej możemy ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe z polisy OC i AC. Powinniśmy otrzymać pieniądze rekompensujące szkody materialne, czyli uszkodzenie pojazdu, oraz utratę jakiegoś mienia, zniszczenie tego mienia. Odszkodowanie powypadkowe powinno obejmować także utratę zdrowia, czy zadośćuczynienie za dojazdy do specjalistów, pokrycie kosztów badań, rehabilitacji, zakup leków i środków opatrunkowych.

Czasem zdarza się, że ubezpieczyciel uchyla się od wypłacenia nam należytego odszkodowania, warto wtedy zgłosić się do firmy, która będzie nas reprezentować w trakcie starania o odszkodowanie. Firma taka pomoże nam w wypełnieniu odpowiednich wniosków, w razie postępowania sądowego będzie nas reprezentować, sztab specjalistów oszacuje, czy rzeczywiście mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe.

Wynajem takiej firmy, jest bardzo korzystne, gdy ubezpieczyciel uchyla się od wypłaty odszkodowania, gdyż osoby te w formie wynagrodzenia pobierają określony procent od pozyskanego odszkodowania. Dzięki takiemu postępowaniu wiele możemy zyskać, gdyż w interesie firmy reprezentującej jest pozyskanie jak największego odszkodowania powypadkowego.

www.eugeniuszmalkowski.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *