Odszkodowanie cz.1

Posted on Gru 4, 2013

Odszkodowanie cz.1
komornik swarzędz

Odszkodowanie możemy uzyskać w różnych przypadkach. Odszkodowanie z Policy OC, czyli odpowiedzialności cywilnej należy się wszystkim, którzy użytkują pojazdy mechaniczne, takie jak samochody osobowe, ciężarówki, traktory, motory i tym podobne.

Odszkodowanie należy nam się w przypadku kiedy, dojdzie do wypadku w trakcie poruszania się pojazdu, podczas wsiadania i wysiadania z niego, garażowania, załadunku i rozładunku, oraz podczas postoju takiego pojazdu.

Odszkodowanie otrzymuje także osoba poszkodowana, jeżeli to my spowodujemy kolizje w takich warunkach, czyli polisa OC nie tylko jest, aby zadośćuczynić nam szkodę, ale także, aby chronić nasz majątek w wypadku spowodowania szkody. Ubezpieczenie OC uprawnia nas do odszkodowania w przypadku uszkodzenia ciała, oraz uszkodzenia pojazdu, w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia naszego mienia, utraty zdrowia.

Możemy się domagać zwrotu kosztów leczenia, naprawy samochodu, dojazdów do specjalistów oraz wszelkich poniesionych kosztów związanych z powrotem do zdrowia ubezpieczenia komunikacyjne Poznań. Odszkodowanie z tytułu polisy OC jednak może nam nie zostać wypłacone jeżeli, odszkodowanie miało by być niższe, niż 50% najmniejszego wynagrodzenia, jeżeli w kolizji uczestniczyły dwa pojazdy tego samego posiadacza.

pharos

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *