Odszkodowanie i …

Posted on Cze 20, 2013

Odszkodowanie i …

Odszkodowanie możemy uzyskać w różnych przypadkach. Odszkodowanie z Policy OC, czyli odpowiedzialności cywilnej należy się wszystkim, którzy użytkują pojazdy mechaniczne, takie jak samochody osobowe, ciężarówki, traktory, motory i tym podobne.

Odszkodowanie należy nam się w przypadku kiedy, dojdzie do wypadku w trakcie poruszania się pojazdu, podczas wsiadania i wysiadania z niego, garażowania, załadunku i rozładunku, oraz podczas postoju takiego pojazdu.

Czytaj dalej »

Po wypadku …

Posted on Maj 28, 2013

Po wypadku …

Do świadomości większości ludzi powoli zaczyna docierać bardzo istotny fakt, że powinni być ubezpieczenie zdrowotne na wszelkie możliwe ewentualności. Wydaje się to wręcz obowiązkiem, którego należy przestrzegać i pilnować. Na szczęście spora liczba osób zdaje sobie z tego sprawę i postępuje zgodnie z powyższymi zaleceniami i wskazówkami.

Nigdy nie wiadomo, czy nie zdarzy się na przykład jakieś nieszczęście podczas kierowania własnym samochodem – ubezpieczenie samochodu

Czytaj dalej »

Kolejna rzecz …

Posted on Kwi 18, 2013

Kolejna rzecz …
księgowa olsztyn

W dzisiejszych czasach sytuacja ludzi, którzy ucierpieli w wypadkach jest z całą pewnością dużo lepsza, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Chodzi tu o wprowadzone akty prawne, które regulują wiele spraw, takich jak odszkodowanie w wyniku kolizji. To na pewno bardzo pozytywne zmiany, które należy z całą stanowczością pochwalić. Skoro istnieją odpowiednie przepisy, to nie pozostaje nic innego, jak się do nich odwołać w razie potrzeby.

Czytaj dalej »